Новости
08.08. 2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ПРОДАЖУ АКТИВІВ ПУАТ ФІДОБАНК

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУАТ «ФІДОБАНК» (далі – Уповноважена особа ФГВФО), керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та Рішенням Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 27.04.2018р. №1096 оголошує про безпосередній продаж юридичним та фізичним особам майна ПУАТ «ФІДОБАНК» (далі - Банк), оціночна вартість якого не перевищує 10 мінімальних заробітних плат.

Встановити відсоток зниження початковоі ціни активів, зазначених у Додатку №1, що реалізуються безпосередньо юридичній або фізичній особі, на 5 відсотків щомісяця з 01.07.2018р., але не більше ніж на 90 відсотків від початкової ціни.

Перелік майна, який виставляється на безпосередній продаж наведено в Додатку №1, який містить початкові ціни продажу та місце розташування майна. 

Банк залишає за собою право групувати майно в комплекти та пропонувати його до безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам вцілому у якнайшвидший спосіб за найбільш вигідною ціною.

Банк залишає за собою право на реалізацію комплекту майна за найбільш вигідною пропозицією, яка надійшла від потенційного покупця комплекту майна.

 У разі зацікавленості необхідно записатися на огляд майна  та після огляду подати заявку (Додаток №2) за електронними адресами за наступними видами активів:

1.Основні засоби:   Igor.Bilous@fidobank.ua (тел. (044) 593 00 45)

1.     2. Чекові книжки, бланки векселів: maryna.Popova@fidobank.ua  (тел.(044) 593-00-06)

2.     3. Токени: Малай Сергій Петрович sergiiP.Malai@fidobank.ua (тел. (044) 593-00-07)

 До моменту оформлення заявки потенційні покупці повинні оглянути та ознайомитись з майном, виставленим на безпосередній продаж, в робочі дні з 10.00 до 16.30 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку.

Обслуговування потенційних покупців для огляду майна відбуватиметься за попереднім записом.

 При здійсненні продажу Уповноважена особа ФГВФО оформлює з потенційним покупцем, який ознайомився з майном Банку, що підлягає безпосередньому продажу, та має намір придбати таке майно, рахунок-фактуру на купівлю-продаж майна.

 Потенційний покупець оплачує повну вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок Банку отримує придбане майно за актом прийому-передачі.

 Придбане майно вивозиться покупцем самостійно з приміщення Банку та поверненню і обміну не підлягає.