Новости
24.01. 2013

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ - ДЕРЖАТЕЛІВ КАРТОК БАНКУ

Шановні Клієнти!

 

ФІДОБАНК інформує Вас, що у зв’язку із завершенням процесу зміни найменування Банку, який в тому числі включає ребрендинг платіжних карт, з 08 січня 2013 року розпочато перевипуск всіх діючих карт Банку, емітованих нашим клієнтам. Звертаємо Вашу увагу, що процедура перевипуску стосується усіх карт, включаючи додаткові, та тих, які були випущені на ім’я Ваших довірених осіб. При цьому, Тарифи, на яких зараз обслуговуються ці картки, залишаться без змін.

 

Одночасно, на виконання умов укладеного з Вами договору про відкриття та обслуговування карткового рахунку, повідомляємо Вас, що в зв’язку з перевипуском карт, змінюються умови обслуговування карт та карткових рахунків, які тепер визначатимуться Правилами надання банківських послуг на умовах комплексного банківського обслуговування для клієнтів-фізичних осіб в ПУАТ «ФІДОБАНК» (надалі  - Правила), розміщені на сайті.

 

Ці, та багато інших нововведень покликані розширити Ваші можливості  в отриманні найякіснішого сервісу від Банку, зробити послуги Банку доступнішими та зручнішими. 

 

Перевипуск Вашої картки здійснюється в межах чинних тарифів Банку, без додаткових оплат.

 

Для того, щоб скористатися можливістю в майбутньому отримувати найякісніший сервіс, Вам необхідно:

 

1. Якомога раніше (але не пізніше 07 березня цього року) звернутися до відділень Банку, в яких було відкрито Ваші діючий карткові рахунки, та підписати на місці необхідні документи. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код (оригінал).

 

2. Після оформлення документів Ви та особи, на ім’я яких будуть емітовані додаткові картки, зможете отримати їх у відділенні Банку, в якому відкрито Ваш картковий рахунок. Звертаємо Вашу увагу, що отримати картку може тільки особа, на ім’я якої вона емітована, для чого їй обов’язково потрібно пред’явити працівнику Банку свій паспорт.

 

3. Додатково, для клієнтів, які отримують заробітну плату на карткові рахунки, відкриті в Банку, та за погодженням з адміністрацією роботодавця, Банк може організувати оформлення необхідних документів та видачу нових карт безпосередньо на підприємстві. 

 

4. Термін дії нової картки становитиме 1 рік.

 

Клієнтам, з якими до 07 березня 2013 року Банк не підпише відповідних договорів, ФІДОБАНК залишає за собою право заблокувати платіжні картки під брендом «СЕБ», і їх не можна буде використати для отримання послуг. В зв’язку з цим, наполегливо радимо скористатися цією пропозицією для уникнення незручностей в обслуговуванні. У випадку незгоди з запропонованими змінами в обслуговуванні, Ви маєте право ініціювати припинення дії договору про відкриття та обслуговування карткового рахунку в порядку, зазначеному в ньому, до настання строку набрання чинності змінами. В іншому випадку Банк вважатиме зміни такими, що прийняті Вами.

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до найближчого відділення Банку або до цілодобового інформаційного центру ФІДОБАНКу за телефонами 0 800 30 76 76 (дзвінки на території України безкоштовні) та 044 238 67 67.

 

Також додаткова інформація з цього приводу, адреси відділень та банкоматів Банку містяться на сайті .

 

З повагою та сподіваннями на подальшу плідну співпрацю,

Ваш надійний партнер ФІДОБАНК