Новости
24.01. 2013

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ЗАРПЛАТНО-КАРТКОВИХ ПРОЕКТІВ БАНКУ

ФІДОБАНК інформує Вас, що у зв’язку із завершенням процесу зміни назви Банку, який в тому числі включає ребрендинг платіжних карт, з 08 січня 2013 року розпочато перевипуск всіх діючих карт клієнтів Банку – фізичних осіб, які отримують заробітну плату на карткові рахунки, відкриті в Банку.

 

Високо цінуючи плідну та ефективну співпрацю з Вашою компанією, ФІДОБАНК пропонує перевипустити зарплатні картки для Ваших співробітників без будь-яких додаткових оплат.

 

У зв’язку з цим люб’язно просимо Вас посприяти нам в організації до 07 березня цього року процесу повторного підписання договорів зі співробітниками та обміну діючих карток на нові. Для цього просимо надати актуальні списки співробітників, в тому числі, з інформацією щодо осіб, які свого часу отримали зарплатні картки Банку, але на сьогодні вже не є Вашими співробітниками (звільнилися), контактній особі від Банку (в паперовому та електронному вигляді).

 

Клієнтам, з якими до 07 березня 2013 року Банк не підпише відповідних договорів, ФІДОБАНК залишає за собою право заблокувати платіжні картки під брендом «СЕБ», і їх не можна буде використати для отримання послуг.

 

З метою уникнення таких наслідків, просимо Вас сповістити всіх без виключення Ваших співробітників про зміст цього повідомлення. Алгоритм дій для Ваших співробітників Ви маєте можливість отримати у відділенні Банку.

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до найближчого відділення Банку, цілодобового інформаційного центру ФІДОБАНКу за телефонами 0 800 30 76 76 (дзвінки на території України безкоштовні) або 044 238 67 67, а також знайти її на сайті www.fidobank.ua.

 

Повний перелік відділень з адресами та телефонами Ви можете знайти на сайті Банку.

 

З повагою та сподіваннями на подальшу плідну співпрацю,

Ваш надійний партнер ФІДОБАНК