Новости
26.05. 2016

Про початок особистого прийому громадян уповноваженою особою ФГВФО на здійснення тимчасової адміністрації в ПУАТ «Фідобанк»

Шановні клієнти!

 

На підставі рішення № 783 від 20 травня 2016 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 20 травня 2016 року в ПУАТ «Фідобанк» запроваджено тимчасову адміністрацію.

 

Організації особистого прийому громадян в умовах роботи тимчасової адміністрації приділено особливу увагу.

 

З огляду на це уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПУАТ «Фідобанк» Коваленко Олександр Володимирович здійснює особистий прийом громадян щосереди (за винятком святкових днів) з 15:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 10.

 

Попередній запис на особистий прийом здійснюється за номером телефону: (044) 238-67-00.

 

Під час попереднього запису клієнту необхідно вказати ПІБ, місце проживання та порушене питання.

 

Бажаючі потрапити на прийом наступної середи повинні записатися не пізніше 13:00 останнього робочого дня поточного тижня. На кожного громадянина встановлюється орієнтовний ліміт часу прийому тривалістю 20 хвилин.

 

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформленні у встановленому порядку, та особи, які перебувають у родинних стосунках з цим громадянином. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому не допускається.