Новости
24.06. 2016

Інформація про порядок здійснення виплат вкладникам Фідобанку через банки-агенти

 

Шановні клієнти!
 
Нагадуємо, що з 24 червня 2016 року ПУАТ «Фідобанк» здійснює виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 20 травня 2016 року включно та за договорами банківського рахунку. Виплата коштів здійснюється через установи шести банків.
 
Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаного вкладником при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПУАТ «Фідобанк».
 
Для отримання виплати вкладнику необхідно попередньо зареєструватися через Контакт-центр або пройти онлайн-реєстрацію на сайті відповідного банку-агента. Зокрема:
 
Вкладники, які отримують виплати через ОТП Банк:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно за телефоном звернутися до ОТП Банку та погодити призначення зустрічі у відділенні. Телефонувати з метою запису на зустріч необхідно за телефоном (044) 490-05-82 цілодобово.
 
Вкладники, які отримують виплати через Альфа-Банк:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно виконати онлайн-перевірку наявності вкладника в реєстрі на сайті ПАТ «Альфа-Банк» alfabank.ua (цілодобово);
звернутися до Контакт-центру ПАТ «Альфа-Банк» для попереднього запису за виділеними телефонами: (046) 264 63 59, (050) 119 12 09, (044) 498 16 01, 0800 50 30 50 (з 8.00 до 22.00 без вихідних);
у визначений Контакт-центром час та за встановленою адресою підійти в ПАТ «Альфа-Банк», надати оригінал паспорту та оригінал документу про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податку (ідентифікаційний номер). 
З режимом роботи відділень банку можна ознайомитися на сайті: alfabank.ua.
Для отримання відшкодування за дорученням необхідно попередньо звернутися до Контакт-центру ПАТ «Альфа-Банк».
 
Вкладники, які отримують виплати через ПУМБ:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно:
зателефонувати в Контакт-центр банку  за номером: (044) 496-88-61 з 9:00 до 19:00 у будні дні та погодити призначення зустрічі у відділенні. Оператору КЦ необхідно надати ІПН та паспортні дані;
або записатися через спеціальну онлайн-форму на сайті www.pumb.ua, яка працює цілодобово.
 
Вкладники, які отримують виплати через Кредобанк:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно:
зателефонувати на спеціально виділену інформаційну лінію ПАТ «КРЕДОБАНК»: 0 800 50 88 70  (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) у робочі дні з 8:00 до 21:00, а у вихідні дні з 10:00 до 21:00. 
Працівники Контакт-центру зареєструють звернення (при вказанні номеру паспорту або реєстраційного номеру облікової картки платника податків) та вкажуть дату, час та адресу відділення для проведення виплати.
або здійснити онлайн-реєстрацію на сайті ПАТ «КРЕДОБАНК» (http://www.kredobank.com.ua/)
 
Вкладники, які отримують виплати через банк «Південний»:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно:
зателефонувати в Контакт-центр банку за номером 0-800-30-70-30 з 9:00 до 18:00 у будні дні та погодити призначення зустрічі у відділенні. Оператору КЦ необхідно надати ІПН або паспортні дані;
або записатися через спеціальну онлайн-форму на сайті http://bank.com.ua/, яка працює цілодобово.
 
Вкладники, які отримують виплати через Укргазбанк:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно зателефонувати в Контакт-центр банку за номерами: 0-800-30- 90- 00, 358 (з мобільного), (044) 494-46-50  та погодити призначення зустрічі у відділенні. Оператору КЦ необхідно надати ІПН та паспортні дані.
Суму виплат можна уточнити лише при візиті у відділенні.
 

Важливо! Вкладник має змогу отримати компенсаційну виплату Фонду у будь-якому відділенні «свого» банку-агента по всій Україні незалежно від місця своєї реєстрації. Наприклад, якщо вкладник зареєстрований у Львові і відкривав депозит у Львівському відділенні Фідобанку, а зараз проживає/перебуває у Києві, то отримати компенсацію він має можливість у київському відділенні Кредобанку. Для цього необхідно вказати відповідне місто при реєстрації в банку-агенті.

 
З повагою,
ПУАТ «Фідобанк»