Новости
05.07. 2016

ФГВФО ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ РОЛИК ПРО СИСТЕМУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

 
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб презентує новий ролик про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні, створений у співпраці із одним із банків-учасників Фонду ПАТ «Кредобанк». У 30-ти секундному відеоролику, який доступний для перегляду тут, йдеться про державні гарантії вкладникам банків, зокрема про розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами - 200 000 грн, види вкладів, які гарантуються Фондом, адресу веб-сайту та номер телефонної «гарячої лінії» тощо.
 
Як відомо, інформування громадськості про систему гарантування вкладів фізичних осіб, захист прав та інтересів вкладників та підвищення рівня фінансової грамотності населення – є одним із пріоритетів діяльності Фонду. Адже фінансова грамотність є одним з основних компонентів системи захисту прав споживачів, що сприяє забезпеченню фінансової стабільності та зростанню добробуту громадян. Тому Фонд планує звернутися до загальнонаціональних та регіональних телеканалів щодо трансляції відеоролика на телебаченні в якості соціальної реклами.
 
Нагадаємо, що на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у спеціальному розділі «Фінансова просвіта» розміщено Освітній курс з фінансової грамотності Фонду, розроблений за підтримки Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II) з просвітницькою метою. Крім того, розділ містить інформаційні брошури, зокрема, із питаннями-відповідями про гарантування вкладів фізичних осіб в Україні та порадами вкладникам, що робити, якщо банк визнано неплатоспроможним.
 
Нагадуємо телефон гарячої лінії ФГВФО: 

0-800-30-81-08