Новости
20.07. 2016

До уваги позичальників Фідобанку

 
Шановні клієнти!
 
У зв’язку з прийняттям рішення про ліквідацію ПУАТ «Фідобанк» найближчим часом будуть змінені реквізити для виконання грошових/платіжних зобов’язань перед банком.
 
З цією метою, а також для забезпечення процедури ліквідації ПУАТ «Фідобанк» уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУАТ «Фідобанк» Коваленком О. В. ініційовано відкриття накопичувального рахунку банку у національній та іноземній валютах в Національному банку України. На накопичувальний рахунок банку будуть зараховуватися кошти банку, що підлягає процедурі ліквідації, та надходження на його користь. З цього рахунку мають проводитися розрахунки з кредиторами й оплата витрат на здійснення процедури ліквідації.
 
До моменту відкриття накопичувального рахунку в НБУ виконання зобов’язань, в т.ч. за кредитами, необхідно здійснювати за реквізитами, що вказані в кредитних договорах клієнтів. Оплату можна здійснити:
через касу будь-якого діючого відділення Фідобанку;
через каси та з власних рахунків в інших банках України, згідно з тарифами, встановленими такими банками.
 
Про відкриття накопичувального рахунку в НБУ, а також нову процедуру здійснення платежів, буде повідомлено додатково на сайті ФГВФО, Фідобанку та у діючих відділеннях банку.
 
Інформацію про нові реквізити також можна буде отримати в контакт-центрі в робочі дні з 08:00 до 20:00 за номером (044) 593 00 00.
 
 
З повагою, 
ПУАТ «Фідобанк»