Новости
22.07. 2016

Інформація про порядок здійснення виплат вкладникам Фідобанку через банки-агенти

 
 
Шановні клієнти!
 
З 22 липня 2016 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відновив виплати вкладникам Фідобанку. Виплата коштів здійснюється через установи шести банків – розподіл за областями тут.
 
Для отримання виплати вкладнику необхідно попередньо зареєструватися через Контакт-центр або пройти онлайн-реєстрацію на сайті відповідного банку-агента. Зокрема:
 
Вкладники, які отримують виплати через Альфа-Банк:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно виконати онлайн-перевірку наявності вкладника в реєстрі на сайті ПАТ «Альфа-Банк» alfabank.ua (цілодобово);
звернутися до Контакт-центру ПАТ «Альфа-Банк» для попереднього запису за виділеними телефонами: (046) 264 63 59, (050) 119 12 09, (044) 498 16 01, 0800 50 30 50 (з 8.00 до 22.00 без вихідних);
у визначений Контакт-центром час та за встановленою адресою підійти в ПАТ «Альфа-Банк», надати оригінал паспорту та оригінал документу про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податку (ідентифікаційний номер). 
З режимом роботи відділень банку можна ознайомитися на сайті: alfabank.ua.
Для отримання відшкодування за дорученням необхідно попередньо звернутися до Контакт-центру ПАТ «Альфа-Банк».
 
Вкладники, які отримують виплати через ПУМБ:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно:
зателефонувати в Контакт-центр банку  за номером: (044) 496-88-61 з 9:00 до 19:00 у будні дні та погодити призначення зустрічі у відділенні. Оператору КЦ необхідно надати ІПН та паспортні дані;
або записатися через спеціальну онлайн-форму на сайті www.pumb.ua, яка працює цілодобово.
 
Вкладники, які отримують виплати через Кредобанк:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно:
зателефонувати на спеціально виділену інформаційну лінію ПАТ «КРЕДОБАНК»:  0 800 50 88 70  (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) у робочі дні з 8:00 до 21:00, а у вихідні дні з 10:00 до 21:00. 
Працівники Контакт-центру зареєструють звернення (при вказанні номеру паспорту або реєстраційного номеру облікової картки платника податків) та вкажуть дату, час та адресу відділення для проведення виплати.
або здійснити онлайн-реєстрацію на сайті ПАТ «КРЕДОБАНК» (http://www.kredobank.com.ua/)
 
Вкладники, які отримують виплати через банк «Південний»:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно:
зателефонувати в Контакт-центр банку за номером 0-800-30-70-30 з 9:00 до 18:00 у будні дні та погодити призначення зустрічі у відділенні. Оператору КЦ необхідно надати ІПН або паспортні дані;
або записатися через спеціальну онлайн-форму на сайті http://bank.com.ua/, яка працює цілодобово.
 
Вкладники, які отримують виплати через Укргазбанк:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно зателефонувати в Контакт-центр банку за номерами: 0-800-30- 90- 00, 358 (з мобільного), (044) 494-46-50  та погодити призначення зустрічі у відділенні. Оператору КЦ необхідно надати ІПН та паспортні дані.
Суму виплат можна уточнити лише при візиті у відділенні.
 
Вкладники, які отримують виплати через Банк Кредит Дніпро:
 
Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно записатися в будь-яке найближче відділення банку на зручний для них час одним зі способів:
звернувшись за номером спеціально відведеної гарячої лінії 0 800-507-708 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні й приймаються цілодобово 7 днів на тиждень);
 
 
ВАЖЛИВО!
 
Для уточнення будь-якої інформації з виплати компенсації, виправлення некоректної інформації по клієнту в реєстрі вкладників – необхідно звертатися до відповідного банку - агента або Фідобанку з заявою на ім'я Уповноваженої особи Фонду на ліквідацію Коваленка О.В.
 
Звертаємо також вашу увагу, що вкладник має змогу отримати компенсаційну виплату Фонду у будь-якому відділенні «свого» банку-агента по всій Україні незалежно від місця реєстрації клієнта. Наприклад, якщо клієнт зареєстрований у Львові і відкривав депозит у Львівському відділенні Фідобанку, а зараз проживає/перебуває у Києві, то отримати компенсацію він має можливість у київському відділенні «Кредобанку». Для цього необхідно вказати відповідне місто при реєстрації в банку-агенті.
 
З повагою,
ПУАТ «Фідобанк»