Новости
04.08. 2016

Відкрито накопичувальний рахунок ПУАТ «Фідобанк» у національній валюті в Національному банку України

 
Шановні клієнти!
 
Для забезпечення процедури ліквідації ПУАТ «Фідобанк» Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУАТ «Фідобанк» Коваленком О. В. ініційовано відкриття накопичувального рахунку банку у національній та іноземній валютах в Національному банку України. На накопичувальний рахунок зараховуватимуться кошти банку, що підлягає процедурі ліквідації, та надходження на його користь. З цього рахунку здійснюватимуться розрахунки з кредиторами й оплата витрат на проведення процедури ліквідації.
Зважаючи на це повідомляємо, що з 4 серпня 2016 року змінено реквізити ПУАТ «Фідобанк» для виконання грошових/платіжних зобов’язань перед банком у національній валюті.
 
Нові реквізити для виконання грошових/платіжних зобов’язань перед банком у національній валюті:
отримувач: Публічне акціонерне товариство «Фідобанк»
код за ЄДРПОУ отримувача: 14351016
№ рахунку: 32070106101026
код банку отримувача (МФО): 300001
банк отримувача: Національний банк України, м. Київ
 
Призначення платежу повинно зазначатися згідно з умовами відповідного договору з банком, в тому числі мають бути зазначені реквізити договору з банком (назва, дата та номер).
 
Для погашення заборгованості за кредитними договорами в призначенні платежу обов‘язково зазначаються: ПІБ/назва Позичальника, ІПН/ЄДРПОУ Позичальника, номер кредитного договору, номер/номери рахунку/рахунків, на які згідно з умовами кредитного договору здійснюється погашення.
 
Важливо!
Шановні клієнти, для вашої зручності погашення кредитів ви можете здійснити безпосередньо в касах будь-якого діючого відділення ПУАТ «Фідобанк»  за реквізитами, що вказані в кредитних договорах. Розмір чергового платежу за кредитом, а також суму до повного погашення, ви можете дізнатись у співробітників діючих відділень або зателефонувавши в Контакт Центр банку за номером (044) 593 00 00.