Новости
11.11. 2016

Затверджено реєстр акцептованих вимог кредиторів ПУАТ ФІДОБАНК!

 
 
Шановні кредитори ПУАТ «ФІДОБАНК»! 
 
Керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 та частиною п’ятою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 10 листопада 2016 року № 2413 було прийнято рішення про затвердження переліку (реєстру) вимог кредиторів ПУАТ «ФІДОБАНК».
Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
 
Клієнти фізичні особи та суб‘єкти господарювання можуть звернутись за отриманням інформації щодо акцептування їх кредиторських вимог:
1. До Контакт Центру або діючого відділення Фідобанку. Кредитору буде підтверджено факт включення в реєстр кредиторів та чергу виплати коштів за реєстром. 
 
2. Письмово на поштову адресу ПУАТ «ФІДОБАНК» - вул.Воздвиженська, 58, м.Київ, 04071,Україна. Кредитору буде надана письмова відповідь щодо включення клієнта до реєстру кредиторів ПУАТ «ФІДОБАНК» (із зазначенням суми зобов‘язань та черговості виплат). Клієнт сплачує комісію за отримання  довідки відповідно до  тарифів Банку, а саме -  200,00 грн., в т.ч. ПДВ. Порядок сплати комісії за довідки зазначено ТУТ. 
 
Звернутись до Контакт Центру Банку можна з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 20:00 за номером: (044) 593-00-00. 
Перелік діючих відділень Банку постійно оновлюється на сайті Банку www.fidobank.ua  в розділі «Новини» (актуальна інформація станом на 01.11.2016 р. ТУТ.
З тарифами Банку можна ознайомись ТУТ
 
З повагою, 
ПУАТ «ФІДОБАНК»