Новости
05.05. 2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ПРОДАЖУ АКТИВІВ ПУАТ ФІДОБАНК

 

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУАТ «ФІДОБАНК» (далі – Уповноважена особа ФГВФО), керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та Рішенням Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 06.02.2017р. №422 оголошує про безпосередній продаж юридичним та фізичним особам майна ПУАТ «ФІДОБАНК» (далі - Банк), оціночна вартість якого не перевищує 10 мінімальних заробітних плат.

 

Перелік майна, який виставляється на безпосередній продаж наведено в Додатку №1, який містить початкові ціни продажу та місце розташування майна.


Банк залишає за собою право групувати майно в комплекти та пропонувати його до безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам вцілому у якнайшвидший спосіб за найбільш вигідною ціною.
Банк залишає за собою право на реалізацію комплекту майна за найбільш вигідною пропозицією, яка надійшла від потенційного покупця комплекту майна.

 

У разі зацікавленості, необхідно записатися на огляд майна  та після огляду подати заявку  (Додаток №2) за електронними адресами за наступними видами активів:


1. Основні засоби та товарно-матеріальні цінності:  iryna.karnaukhova@fidobank.ua (тел. (044) 593 00 45) або MykolaSe.Bondar@fidobank.ua (тел. (044) 593 00 45)

2. Чекові книжки, бланки векселів: maryna.Popova@fidobank.ua  (тел.(044) 593-00-06)

3. Токени: Малай Сергій Петрович sergiiP.Malai@fidobank.ua (тел. (044) 593-00-07)

 

До моменту оформлення заявки, потенційні покупці повинні оглянути та ознайомитись з майном, виставленим на безпосередній продаж в робочі дні з 10.00 до 16.30 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку.
Обслуговування потенційних покупців для огляду майна відбуватиметься за попереднім записом.

 

При здійсненні продажу, Уповноважена особа ФГВФО оформлює з потенційним покупцем, який ознайомився з майном Банку, що підлягає безпосередньому продажу та має намір придбати таке майно, рахунок-фактуру на купівлю-продаж майна.

 

Потенційний покупець оплачує повну вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок Банку, отримує придбане майно за актом прийому-передачі.

 

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно з приміщення Банку та поверненню і обміну не підлягає.

 

З повагою,

ПУАТ "ФІДОБАНК"