Новости
21.08. 2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ПРОДАЖУ АКТИВІВ ПУАТ ФІДОБАНК

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ПРОДАЖУ АКТИВІВ ПУАТ «ФІДОБАНК»

 Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУАТ «ФІДОБАНК» (далі – Уповноважена особа ФГВФО), керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та Рішенням Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 06.02.2017р. №422 оголошує про безпосередній продаж юридичним та фізичним особам майна ПУАТ «ФІДОБАНК» (далі - Банк), оціночна вартість якого не перевищує 10 мінімальних заробітних плат.

 Перелік майна, який виставляється на безпосередній продаж наведено в Додатку №1, який містить початкові ціни продажу та місце розташування майна. 

Банк залишає за собою право групувати майно в комплекти та пропонувати його до безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам вцілому у якнайшвидший спосіб за найбільш вигідною ціною.

Банк залишає за собою право на реалізацію комплекту майна за найбільш вигідною пропозицією, яка надійшла від потенційного покупця комплекту майна.

 У разі зацікавленості необхідно записатися на огляд майна  та після огляду подати заявку (Додаток №2) за електронними адресами за наступними видами активів:

1.Основні засоби та товарно-матеріальні цінності:  iryna.karnaukhova@fidobank.ua  або Dmytro.Oberemchuk@fidobank.ua (тел. (044) 593 00 45)

  1. 2. Чекові книжки, бланки векселів: maryna.Popova@fidobank.ua  (тел.(044) 593-00-06) або nina.chemeryska@fidobank.ua (тел.(044) 593-00-06)
  2. 3. Токени: Малай Сергій Петрович sergiiP.Malai@fidobank.ua (тел. (044) 593-00-07)

 До моменту оформлення заявки потенційні покупці повинні оглянути та ознайомитись з майном, виставленим на безпосередній продаж, в робочі дні з 10.00 до 16.30 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку.

Обслуговування потенційних покупців для огляду майна відбуватиметься за попереднім записом.

 При здійсненні продажу Уповноважена особа ФГВФО оформлює з потенційним покупцем, який ознайомився з майном Банку, що підлягає безпосередньому продажу, та має намір придбати таке майно, рахунок-фактуру на купівлю-продаж майна.

 Потенційний покупець оплачує повну вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок Банку отримує придбане майно за актом прийому-передачі.

 Придбане майно вивозиться покупцем самостійно з приміщення Банку та поверненню і обміну не підлягає.