Новини
20.11. 2017

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів з продажу активів ПУАТ ФІДОБАНК, дата торгів 30.11.2017 р.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПУАТ «ФІДОБАНК»

                                       

                    

 

№ лоту     

Найменування майна/ стислий опис майна     

Початкова ціна/початкова ціна реалізації лоту, грн. (з/без ПДВ, згідно чинного законодавства)     

Публічний паспорт активу (посилання)       

Q8166b20988

Домоволодіння, що складається із житлового будинку загальною площею 800,50 кв.м. та земельної ділянки загальною площею 0,0319 га, що знаходиться за адресою: мХерсон, вул. Я. Мудрого (Радянська), 16-а, та основні засоби у кількості 375 одиниць, а саме: 1) Житловий будинок літ. "А" цегляний, житловою площею 523,3 (п`ятсот двадцять три цілих та три десятих) кв.м., загальною площею 800,5 (вісімсот цілих та п`ять десятих) кв.м., який розташований м. Херсон, вул. Я. Муд-рого (Радянська), буд. 16-а (шістнадцять - а) на земельній ділянці площею 319,0 (триста дев`ятнадцять) кв. м. 2) земельна ділянка загальною площею 0,0319 га в межах згідно з планом, яка розташована м. Херсон, вул. Я. Мудрого (Радянська), 16-а (шістнадцять - а), кадастровий номер 6510136900:22:001:0044 цільове призначення: для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель 3) Основні засоби у загальній кількості 375 од., згідно переліку, що додається (Додаток 1)

30.11.2017 - 6567108,95

http://torgi.fg.gov.ua/156673 

 

 

           

     

Номер та дата рішення виконавчої дирекції Фонду про затвердження умов продажу активів

           

     

№ 19 від 29.09.2017 р.

             

     

     

Організатор відкритих торгів (аукціону)

           

ПП «ЕКСПЕРТНЕ АГЕНТСТВО» код ЄДРПОУ  32892500, поштова адреса: 04073, м. Київ, пров. Куренівський, 4/8, пов.3 тел. +380980091881, працює щоденно крім вихідних та святкових з 09.00 год. до 18.00 год. р/р № 26006462996, «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805 https://torgi.exp-agency.com.ua [ https://torgi.exp-agency.com.ua ]      

Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів): http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale##... [ http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale ] #              

     

     

Учасники відкритих торгів (аукціону)

           

     

Юридичні особи та фізичні особи

             

     

     

Розмір гарантійного внеску

           

     

5% (п’ять) відсотків від початкової ціни реалізації лотів

             

     

     

Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону)

           

     

Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лотів або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного учасника.

             

     

     

Банківські реквізити для перерахування гарантійного внеску

           

     

Перерахування гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник. Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступним посиланням:http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale</P< td <   # ] prozorrosale torgi.fg.gov.ua http: [>        

     

     

Крок аукціону

           

     

Крок аукціону – не менше 1 % від початкової ціни реалізації лотів

             

     

     

Порядок ознайомлення з активом у кімнаті даних

           

     

Ознайомитись з майном можна: ПУАТ «ФІДОБАНК» Тел. (044) 593-00-00,  м. Київ,  вул. Воздвиженська, 58: Roman.Pogrebniak@fidobank.ua [ mailto:Roman.Pogrebniak@fidobank.ua ]

             

     

     

Контактна особа банку з питань ознайомлення з активом

           

Погребняк Роман Олександрович, м. Київ, вул. Воздвиженська 58, Телефон: (044)593-00-42, 050-172-02-10. адреса електронної пошти: Roman.Pogrebniak@fidobank.ua        

     

     

Дата проведення відкритих торгів (аукціону)

           

     

 30.11.2017

             

     

     

Час проведення відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону

           

     

Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)</P< td <   # ] prozorrosale torgi.fg.gov.ua http: [>        

     

     

Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні)

           


     

Дата початку прийняття заяв – з дати публікації оголошення.

     

 Кінцевий термін прийняття заяв: 29.11.2017  до 20:00

             

     

     

Електронна адреса для доступу до відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону

           

     

www.prozorro.sale</P< td <   # ] http: [ www.prozorro.sale>        

     

     

Кінцева дата перерахування гарантійного внеску

           

     

29.11.2017 до 19:00

     

Гарантійний внесок вважається сплаченим з моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв про участь/прийняття закритих цінових пропозицій.

             

     

     

Розмір реєстраційного внеску

           

     

Реєстраційний внесок відсутній.

             

     

     

Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.

     

Другі відкриті торги (аукціон), треті відкриті торги (аукціон), четверті відкриті торги (аукціон) та наступні відкриті торги (аукціони) відбуваються у випадку, якщо не відбулись попередні відкриті торги (аукціон).


                                                                

 

З детальною інформацією щодо активів (заборгованість на звітну дату, обтяження предметів забезпечення) можливо ознайомитись у кімнаті даних Банку.

В разі зміни заборгованості за правом вимоги, початкова ціна реалізації лоту, затверджена Фондом гарантування вкладів фізичних осіб не змінюється. 

Всі витрати у зв’язку з укладанням та виконанням договорів купівлі-продажу несе покупець.

Договори купівлі продажу укладаються виключно у нотаріальній формі за затвердженими виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб типовими формами, які не підлягають зміненню.    

 

 

З повагою,

ПУАТ "ФІДОБАНК"