Новини
15.07. 2014

Покажи карту ФІДОБАНКу – гарантовано отримай знижку

ФІДОБАНК завершив перший етап впровадження нової дисконтної програми «Штука». Програмою можуть скористатися всі клієнти – держателі платіжних карток ФІДОБАНКу. Для цього достатньо мати інноваційну передплачену картку «Штука» або картку «Пластик-Фантастик», зарплатну, пенсійну або кредитну картку – головне, щоб на ній був логотип ФІДОБАНКу. В рамках дисконтної програми сьогодні клієнти ФІДОБАНКУ мають змогу отримати знижки до 30% в більш ніж 200 закладах партнерської мережі по всій Україні.
 
Таким чином, платіжна картка виходить за рамки традиційного призначення і перетворюється на мультифункціональний розрахунковий та дисконтний інструмент, що спрощує і робить отримання знижок більш комфортним. При цьому ФІДОБАНК не обмежує своїх клієнтів в способі розрахунку – знижку власник картки отримає незалежно від того, як – карткою чи готівкою – він розрахується за товари та послуги. 
 
«Сьогодні ми носимо в гаманцях багато різноманітних дисконтних карток. Внаслідок цього при розрахунках кожен раз доводиться шукати потрібну картку, що не зовсім зручно і займає багато часу. Принципово нова дисконтна програма ФІДОБАНКу покликана вирішити цю проблему, – коментує Іван Істомін, заступник голови правління ПУАТ «ФІДОБАНК». – Якщо у вас немає картки ФІДОБАНКу, ви можете просто купити передплачену карту «Штука» – без оформлення документів у відділенні банку або в популярних роздрібних мережах, таких як Фокстрот, WOG, Алло, Еva та інші. При цьому власник такої картки отримує сучасний платіжний інструмент з багатьма корисними перевагами».
 
Дисконтна програма банку лише стартувала, кількість партнерів і нових функцій буде постійно збільшуватися. Зі списком партнерів, які надають знижки, можна ознайомитися на спеціальній сторінці на недавно оновленому сайті картки «Штука».