Новини
12.02. 2015

Фідобанк – лідер 2014 року серед великих банків за приростом гривневих депозитів населення

За підсумками 2014 року Фідобанк став лідером за приростом депозитів фізосіб у національній валюті серед банків II групи, відповідно до класифікації НБУ. За даними Нацбанку, за 2014 рік приріст гривневих депозитів фізичних осіб у Фідобанку склав 18% або 158,9 млн грн.
 
Більше того, якщо взяти до уваги показники банків з I групи, Фідобанк входить в ТОП-3 великих і найбільших банків за абсолютним і відносним приростом гривневих депозитів.
 
«У 2014 році Фідобанку вдалося зберегти довіру вкладників і привернути увагу нових клієнтів, банк – один з небагатьох, що показав позитивну динаміку зростання депозитів населення за підсумками року, – зазначила Олена Дорошенко, директор з пасивних операцій фізичних осіб Фідобанку. – Хороший результат в першу чергу забезпечили своєчасне виконання раніше взятих на себе зобов'язань перед вкладниками, запуск низки успішних ощадних продуктів, що максимально відповідали поточним потребам клієнтів і тісна співпраця з Фондом гарантування вкладів. У 2015 році Фідобанк продовжить виправдовувати довіру та очікування клієнтів».
 
Нагадаємо, що впродовж 2014 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» багаторазово підтверджувало рейтинг надійності депозитів Фідобанку на рівні 4 – «Висока надійність». Також надійність вкладів Фідобанку підтверджували незалежні рейтинги провідних ділових видань, зокрема «Forbes Україна», «Деньги.ua» і «Личный Счет».
 
Детальна інформація про позиції Фідобанку в новині.