Новини
19.05. 2015

Фідобанк в ТОП-5 найактивніших торгівців ОВДП

Згідно з ренкінгами за підсумками 1 кварталу 2015 року, опублікованими інформаційним агентством CBonds, Фідобанк продовжує залишатися серед лідерів – торгівців облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП).
 
Фідобанк посів 5-е місце в ТОП-10 торгівців за обсягами угод з ОВДП на біржовому та позабіржовому ринку – частка банку на ринку складає майже 6,3%. Ще вищу позицію Фідобанк посів в ренкінгу за кількістю угод з ОВДП – 3-е місце з часткою на біржовому та позабіржовому ринку понад 10%.
 
«Період нестабільності на фінансовому ринку України ще раз підтвердив статус ОВДП як ліквідного та цікавого активу, який може бути використаний банками для отримання процентного і торгового доходу, а також для отримання рефінансування в Національному банку та проведення операцій репо, – коментує Олександр Соболєв, заступник голови правління ПУАТ «Фідобанк». – Фідобанк був і залишається активним гравцем на ринку ОВДП, використовуючи державні облігації не лише для отримання додаткових процентного і торгового доходу, а також як інструмент управління ліквідністю та залучення додаткових ресурсів».
 
Фідобанк, маючи статус первинного дилера Міністерства фінансів України за операціями з ОВДП, постійно знаходиться серед лідерів рейтингів фондових бірж ПФТС і «Перспектива» за обсягами торгів ОВДП та корпоративними облігаціями, а також був відмічений низкою ділових видань як провідний оператор ринку цінних паперів України.
 
Розрахунок ренкінгів торгівців цінними паперами – операторів ринку ОВДП здійснювалося агентством CBonds у співпраці з Асоціацією «Українські фондові торгівці». Детальніше з результатами ренкінгів можна ознайомитися на сайті ІА CBonds.